O mnie

Znakomita rozrywka, humor, zabawa w najlepszym stylu zawsze blisko widza z ponad 20-letnim doświadczeniem scenicznym.   
Z powodzeniem odnajduje się w każdej przestrzeni wraz z własnym zespołem muzycznym, którego jest założycielem. Potrafi zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagającej publiczności.
Muzyk, saksofonista, konferansjer, showman, parodysta, komik. Bogate doświadczenie estradowe pozwala dostosować swój występ do potrzeb odbiorcy. Od 6 lat wykreował własne show (połączenie parodii, iluzji, komika) występy w Niemczech, Chorwacji, Ukrainie.

Zasłynął w 3 edycji programu ,,Mam Talent" którego był półfinalistą , oryginalne pomysłowe śmieszne scenki uwiodły widzów i podbiły ich serca, siła i potencjał tkwi w poczuciu humoru oraz wypracowanym własnym stylem. ,,Cokolwiek pan zrobi to kupuje pana od razu" - Słowa Agnieszki Chylińskiej.

Znany w środowisku osób niepełnosprawnych jako terapeuta poprzez śmiech. Występował dla wielu fundacji wspierając  m.in. Fundacje Spełnionych Marzeń Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Kielcach. Laureat wielu nagród m.in. Złotego Serca od wolontariuszy z Pabianic czy nagrody z rąk Anny Dymnej.
Twórca instrumentu dla osób niesłyszących.

 Jeśli liczy się dla państwa show najwyższej klasy oraz niezapomniane przeżycia zapraszamy do współpracy.

PROMO

 
 


GALERIA

View the embedded image gallery online at:
http://jenerowicz.pl/index.php/o-mnie#sigFreeIda6dec3d859

 

 

 

 

POPELLER 2015